Pushtape Events (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Event
hu: Esemény

en: Details
hu: Részletek
