Pushtape Events (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Date
is: Dagsetning

en: Links
is: Hlekkir

en: Event
is: Viðburður

en: Details
is: Nánar
