Pushtape Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Date
ru: Дата

en: Links
ru: Ссылки

en: Event
ru: Событие

en: Details
ru: Подробности
