Pushtape Events (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Event
id: Acara

en: Details
id: Rincian
