Pushtape Events (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Event
el: Συμβάν

en: Details
el: Λεπτομέρειες
