Pushtape Events (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Links
fa: پیوندها

en: Event
fa: رویداد

en: Details
fa: جزئیات
