Pushtape Events (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Date
ja: 日付

en: Links
ja: リンク

en: Event
ja: イベント

en: Details
ja: 詳細
