Pushtape Events (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Event
lt: Įvykis

en: Details
lt: Išsamiai
