Pushtape Events (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: Event
uk: Подія

en: Details
uk: Подробиці
