Pushtape Events (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Date
ar: التاريخ

en: Links
ar: روابط

en: Event
ar: الحدث

en: Details
ar: التفاصيل
