Pushtape Events (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Links
fr: Liens

en: Event
fr: Évènement

en: Details
fr: Détails

en: Pushtape Events
fr: Évènements Pushtape
