Pushtape Events (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Event
hr: Događanje

en: Details
hr: Detalji
