Pushtape Events (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Date
pt: Data

en: Links
pt: Ligações

en: Event
pt: Evento

en: Details
pt: Detalhes
