Pushtape Events (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Details
ca: Detalls
