Pushtape Events (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Event
et: Sündmus

en: Details
et: Üksikasjad
