Pushtape Events (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Event
eu: Gertaera

en: Details
eu: Xehetasunak
