Pushtape Events (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Date
tr: Tarih

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Event
tr: Olay

en: Details
tr: Ayrıntılar
