Pushtape Features (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Artist
cs: Umělec

en: Notes
cs: Poznámky

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Track
cs: Sledovat

en: Albums
cs: Alba

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.
