Pushtape Features (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: This field is required.
fil: Kinakailangan ang patlang na ito.

en: Track
fil: Subaybayan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Management
fil: Pamamahala
