Pushtape Features (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ku: تاگەکان

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Order
ku: ڕیز

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
