Pushtape Features (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Notes
lt: Pastabos

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Order
lt: Tvarka

en: Features
lt: Savybės

en: Track
lt: Sekti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Management
lt: Valdymas
