Pushtape Features (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Tags
my: Tag များ

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu
