Pushtape Features (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Artist
sk: Umelec

en: Notes
sk: Poznámky

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Order
sk: Poradie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Track
sk: Sledovať

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.
