Pushtape Features (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: License
ta: உரிமம்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Order
ta: வரிசை

en: Track
ta: பின்தொடர்

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
