Pushtape Features (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: License
tr: Lisans

en: Album
tr: Albüm

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Notes
tr: Notlar

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Order
tr: Sıralama

en: Features
tr: Özellikler

en: Track
tr: Takip

en: Albums
tr: Albümler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
tr: <em>Yönetim</em> menüsü yönetimle ilgili görevlerin bağlantılarını içerir.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Management
tr: Yönetim
