Pushtape Features (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: License
vi: Giấy phép

en: Artist
vi: Nghệ sĩ

en: Notes
vi: Ghi chú

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Order
vi: Thứ tự

en: Features
vi: Tính năng

en: Track
vi: Theo dõi

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Management
vi: Quản lý
