Pushtape Features (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Artist
da: Kunstner

en: Notes
da: Noter

en: Track
da: Følg

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
da: Menuen <em>Management</em> indeholder links til administrative opgaver.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
da: Menuen <em>Main</em> bruges på mange sites til at vise sitets overordnede sektioner, typisk i en navigationsbjælke i toppen af siden.

en: Management
da: Administration
