Pushtape Features (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Album
eu: Albuma

en: Artist
eu: Artista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Track
eu: Aztarna

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Management
eu: Kudeaketa
