Pushtape Features (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: License
hi: लाइसेंस

en: Album
hi: एल्बम

en: Artist
hi: कलाकार

en: Track
hi: पथ

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Management
hi: संचालन
