Pushtape Features (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: License
pl: Licencja

en: Artist
pl: Artysta

en: Notes
pl: Notatki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Track
pl: Historia

en: Main menu
pl: Menu główne

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
pl: Menu <em>Zarządzania</em> zawiera linki do zadań administracyjnych.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Management
pl: Zarządzanie
