Pushtape Features (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: License
ro: Licență

en: Notes
ro: Note

en: Features
ro: Caracteristici

en: Track
ro: Urmăreşte

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ro: Meniul <em>Management</em> conține legături pentru sarcini administrative.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ro: Meniul <em>Principal</em> este folosit pe multe situri pentru a afișa secțiunile principale ale sitului, de obicei într-o bară de navigație poziționată sus.

en: Management
ro: Administrare
