Pushtape Features (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Album
bg: Албум

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Notes
bg: Бележки

en: Track
bg: История

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Management
bg: Управление
