Pushtape Features (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
bo: <em>དོ་དམ་</em>འདེམས་བྱང་གི་ནང་དུ་དོ་དམ་ལས་འགན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།
