Pushtape Features (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Artist
el: Καλλιτέχνης

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Track
el: Ανίχνευση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
el: Το μενού <em><Διαχείρισης</em> περιλαμβάνει συνδέσμους προς εργασίες διαχείρισης.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.
