Pushtape Features (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: License
es: Licencia

en: Album
es: Álbum

en: Artist
es: Artista

en: Notes
es: Notas

en: Features
es: Características

en: Track
es: Seguimiento

en: Credits
es: Créditos

en: Album title
es: Título del álbum

en: Main menu
es: Menú principal

en: Release date
es: Fecha de lanzamiento

en: Artwork
es: Arte

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
es: El menú <em>Administrar</em> contiene enlaces a tareas administrativas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
es: El menú <em>Principal</em> se usa en muchos sitios web para mostrar las secciones principales del sitio, generalmente en una barra de navegación superior.

en: Management
es: Administración
