Pushtape Features (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Features
sv: Funktioner

en: Track
sv: Spåra

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sv: Menyn <em>Drift</em> innehåller länkar för administrativa uppgifter.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sv: <em>Huvudmenyn</em> används på många webbplatser för att visa webbplatsens huvudsektioner, ofta i en navigationsrad högst upp.
