Pushtape Features (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: License
ug: ئىجازەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Management
ug: باشقۇرۇش
