Pushtape Features (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: License
uk: Ліцензія

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Notes
uk: Примітки

en: Features
uk: Властивості

en: Track
uk: Відстежити

en: Credits
uk: Подяки

en: Album title
uk: Назва альбому

en: Albums
uk: Альбоми

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Lyrics
uk: Тексти пісень

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Artwork
uk: Оформлення

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
uk: Меню <em>Керування</em> містить посилання на адміністративні завдання.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Management
uk: Керування
