Pushtape Features (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Album
be: Альбом

en: Artist
be: Мастак

en: Notes
be: Заўвагі

en: Features
be: Функцыі

en: Track
be: Адсочваць

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
