Pushtape Features (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Track
ca: Seguiment

en: Credits
ca: Crèdits

en: Albums
ca: Àlbums

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Artwork
ca: Il·lustració

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Management
ca: Gestió
