Pushtape Features (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: License
fa: لایسنس

en: Album
fa: آلبوم

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Track
fa: پیگیری

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fa: منوی <em>مدیران</em> شامل پیوندهایی برای کارهای مدیریتی است.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Management
fa: مدیریت
