Pushtape Features (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: License
fi: Lisenssi

en: Album
fi: Albumi

en: Artist
fi: Artisti

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Track
fi: Seuranta

en: Albums
fi: Albumit

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fi: <em>Ylläpitovalikko</em> sisältää valikkolinkit ylläpitotehtäville.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.

en: Management
fi: Hallinta
