Pushtape Features (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: License
he: רישיון

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Notes
he: הערות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Track
he: מעקב

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Management
he: ניהול
