Pushtape Features (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: License
hu: Licenc

en: Artist
hu: Alkotó

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Features
hu: Jellemzők

en: Track
hu: Követés

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Albums
hu: Albumok

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Artwork
hu: Műalkotás

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.

en: Management
hu: Adminisztráció
