Pushtape Features (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Artist
nl: Artiest

en: Notes
nl: Notities

en: Track
nl: Opvolgen

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Release date
nl: Uitgiftedatum

en: Artwork
nl: Kunstwerk

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Management
nl: Beheer
