Pushtape Features (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: License
ru: Лицензия

en: Album
ru: Альбом

en: Artist
ru: Исполнитель

en: Notes
ru: Примечания

en: Features
ru: Особенности

en: Track
ru: Активность

en: Album title
ru: Название альбома

en: Albums
ru: Альбомы

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Release date
ru: Дата выхода

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ru: Меню управления содержит ссылки на страницы администрирования сайтом.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ru: Меню основных ссылок показывает главные разделы сайта. Обычно выводятся в виде горизонтальной полосы вверху страницы.

en: Management
ru: Управление
