Pushtape Features (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Tags
eo: Etikedoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Order
eo: Ordo

en: Features
eo: Ecoj

en: Track
eo: Atentadu

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Management
eo: Administrado
