Pushtape Features (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: License
et: Litsents

en: Artist
et: Esitaja

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Order
et: Järjestus

en: Features
et: Omadused

en: Track
et: Jälgi

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Release date
et: Avaldamise kuupäev

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Management
et: Haldus
