Pushtape Features (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Artist
gl: Artista

en: Notes
gl: Notas

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Order
gl: Orde

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Track
gl: Seguimento

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Management
gl: Xestión
