Pushtape Features (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: License
hr: Licenca

en: Artist
hr: Izvođač

en: Notes
hr: Bilješke

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Order
hr: Redoslijed

en: Features
hr: Značajke

en: Track
hr: Prati

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Management
hr: Upravljanje
